Přeskočit na obsah

Prodáváme JUICE BOOSTER 2

Nabíjecí stanice pro emobility typ 2 Mode 2 32 A 22 kW

  • Flexibilní: rychlé a snadné nabíjení na jakémkoli místě nabíjecím výkonem až 22 kW (nabíjejte až 10x rychleji)
  • Při použití síťových konektorů automatická detekce nabíjecího výkonu – není třeba omezovat nabíjecí výkon
  • Integrovaná ochrana proti zbytkovému proudu
  • Odolný proti povětrnostním vlivům
  • Vhodné pro všechny elektromobily vybaveny zásuvkou Typu 2

Nabíjejte až 22 kW, z jakékoli zásuvky a získejte šťávu, kterou potřebujete pro Vaše dlouhé jízdy elektromobilem s nezničitelným JUICE BOOSTER 2.

JUICE BOOSTER 2 je pravděpodobně nejrobustnější přenosná nabíječka na trhu. Poškrábejte jí, přejeďte jí, nechte jí venku na dešti… JUICE BOOSTER 2 bude stále funkční. Použití je také neuvěřitelně snadné!

Nabíjejte v jakékoli zásuvce nebo veřejné nabíjecí stanici

JUICE BOOSTER 2 je standardně dodáván se dvěma adaptéry. První adaptér lze použít k rychlému nabíjení elektromobilu z průmyslové, 32A CEE zásuvky. S druhým adapterem můžete také nabíjet z klasické domovní zásuvky. Díky rychloupínací spojce můžete jednoduše dokoupit požadovaný adapter a nabíjet tak z jakékoliv zásuvky. Cestovat tak můžete po celé Evropě! Adaptér pro zásuvky Typu 2 vám dokonce umožňuje nabíjet na veřejných nabíjecích stanicích pomocí JUICE BOOSTER 2, což vám ušetří další nabíjecí kabel.

Rychlejší nabíjení

S JUICE BOOSTER 2 můžete nabíjet až 10krát rychleji než ze standardní domácí zásuvky. Berte na vědomí důležitý parametr Vašeho elektromobilu – palubní nabíječky vozu. Vždy udává, jak maximálně lze Váš elektromobil nabíjet.

Automatická detekce maximálního nabíjecího výkonu

Jednoduše připojte adaptér a začněte nabíjet. Přenosná nabíječka JUICE BOOSTER 2 automaticky detekuje, který adaptér je připojen a začne nabíjet maximálním nabíjecím výkonem. Není potřeba nic nastavovat. Další snížení nabíjecího výkonu je vždy k dispozici.

Robustní materiály odolné vůči povětrnostním vlivům

Vysoce kvalitní materiály znamenají, že JUICE BOOSTER 2 a všechny jeho komponenty jsou odolné proti nárazům, chráněny před deštěm a sněhem a nevybíravému zacházení. Dokonce i při třítunové zátěži zůstává elektronika zařízení dobře chráněna.

Snadno snižte nabíjecí výkon

Chcete nastavit jiný proud než ten automaticky detekovaný? Jako vždy, technologie JUICE klade bezpečnost na první místo. Tlačítkem SELECT můžete vybrat pouze nižší proud, než je automaticky omezen detekovaným adaptérem. JUICE BOOSTER 2 si poté tento navolený nabíjecí proud zapamatuje, a to i v případě výpadku napájení.

Krádež a ochrana proti neoprávněné manipulaci

JUICE BOOSTER 2 lze vyjmout ze zásuvky elektromobilu až po po jejím uvolnění a pomocí vhodného zámku můžete zajistit adaptér proti krádeži. Po 30 vteřinách aktivního nabíjení je také zablokována možnost přepínání nabíjecího výkonu, aby se zabránilo nežádoucímu nastavení cizími osobami.

Integrovaná ochrana proti zbytkovému proudu

V JUICE BOOSTER 2 je pro Vaší bezpečnost integrována ochrana zbytkového proudu, která je citlivá na všechny proudy. To poskytuje nejlepší možnou ochranu proti DC (6mA) a AC (30mA) zbytkovým proudům. JUICE BOOSTER 2 splňuje přísné limity nejnovějších standardů, což z něj činí bezpečný a spolehlivý způsob nabíjení Vašeho elektromobilu.

Nabíjejte elektromobily a plug-in hybridní vozy vybaveny zástrčkami Typu 2

JUICE BOOSTER 2 s konektorem Typ 2 je schopen nabíjet téměř všechny elektromobily. Zásuvky Typu 2 již neinstalují pouze evropští výrobci elektromobilů; Nissan je nyní zahrnuje do svých nových modelů v Evropě.

Kvalitní produkt ze Švýcarska

JUICE BOOSTER 2 je produktem švýcarské společnosti Juice Technology AG. Jsou hrdí na maximální kvalitu ve spojení s moderním designem, vývojem a výrobou všech svých zařízení v Evropě tak, aby splňovali místní normy a požadavky. Společnost Juice Technology AG neustále sleduje trh elektromobility a je připravena reagovat na trendy a být  tak vždy díky svým inovativním produktům o krok napřed.

Bezpečně nabíjejte z domácí zásuvky

Při dlouhodobém nabíjení z domácí zásuvky hrozí nebezpečí požáru kabelu (v důsledku chybného zapojení nebo špatné instalace kontaktů). Adaptér JUICE s domácí zásuvkou je vybaven dvěma speciálními teplotními senzory, které chrání kabel před přehřátím. Jakmile je detekováno přehřátí, JUICE BOOSTER 2 přeruší proces nabíjení a zabrání poškození.


Jsme hrdý a oficiální prodejce Juice Boosteru a ostatních produktů Juice Technology AG.

Kam dál?

sekce Kontaktujte nás s kontakty na naši společnost

oficiální web juicebooster.cz s úplným popisem produktů

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...