Přeskočit na obsah

Opravy plastů svařováním a lepením

Používáme pouze prověřenou profesionální svařovací techniku a technologie lepení od renomovaných firem s dlouholetými zkušenostmi.

Na naši pobočce v Krhové u Valašského Meziříčí začala fungovat nová služba – svařování, leptání i chemické spojování plastů. Sváření plastů, opravy plastu, renovace a rekonstrukce plastu jsou nejednoduší a nejlevnější způsob mnohdy nedostupných oprav plastu. Jsme schopni opravovat veškeré druhy plastu a většinu i zdánlivě nevratných poškození. Šetříme vám nejen peníze, ale i čas.

Oprava nárazníků

Opravujeme veškeré poškození nárazníků a autoplastů – praskliny, promáčknutí, utržená očka, přichycení, mlhovky, čidla, chybějící kusy, modelace, rovnání a mnohé další.

Předběžnou cenu lze přibližně stanovit z fota poškození. Samozřejmostí je montáž i demontáž případně srovnání a dopasování. Velkou část oprav se snažíme udělat na počkání nebo během jednoho dne. Mnoho oprav se provádí i přímo u zákazníka.

Oprava světel

Máte poškrábané, zažloutlé, flekaté, poleptané, zoxidované, neprůhledné nebo jinak poškozené skla světel? Není potřeba shánět jiná, vaše světla vyčistíme, přebrousíme a vyleštíme tak že budou vypadat a svítit jako nové, budete překvapeni. Hodně zažloutlá světla lze „přefrézovat“ a zaleštit do původního stavu.

Opravíme držáčky, packy, očka a pod. Chybějící díly, kusy doděláme skla vyleštíme.

Opravy prasklin a prasklých průhledných vnějších krytů.

Oprava karavanů a obytných vozů

Opravy karavanů a obytných vozů jsou běžnou praxí, v naší firmě s nimi máme letité zkušenosti. Jsme schopni opravit i velmi vážná poškození nebo dodělat celé díly a kusy. Opravu můžeme provést i u Vás, tak aby jste nemuseli převážet nebo někam jezdit s vaším rozbitým caravanem a pod.

Oprava střešních boxů

Střešní boxy – opravuje přemrzlé popraskané, odřené a jinak poškozené střešní boxy

Mobilní opravy plastů

Nemůžete nebo se vám nechce vozit věci na opravu k nám, nebo máte opravu většího rozsahu?

Možná se vám stala malá nehoda při vaší opravě (propálená deska, sedačka, interier, poškrábaná světla a pod.) i v tomto případě jsme schopni přijet a na místě pomoct řešit vzniklý problém. Zavolejte nám PŘIJEDEME K VÁM. Všechny opravy se snažíme udělat v co nejkratší době ve vysoké kvalitě za rozumné ceny.

Používáme pouze kvalitní materiály

Při opravách plastů používáme profesionální a trvanlivé technologie a velmi kvalitní měkčené a otěruvzdorné materiály.

Kam dál?

Neváhejte nás kontaktovat a mi se pokusíme vyhovět vašim požadavkům. Mnoha majitelům jsme ušetřili spoustu peněz a starostí s opravou a sháněním dílů.

sekce Kontaktujte nás s kontakty na naši společnost

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...