Přeskočit na obsah

Návštěvníkům firmy IMPORT DIRECT poslouží nová nabíjecí stanice

Nabíjecí stanice JUICE CHARGER me

Na naši pobočce v Krhové u Valašského Meziříčí začala fungovat nová nabíjecí stanice pro elektromobily a hybridní automobily. Po zhruba měsíčním zkušebním režimu byla v pondělí 5. 12. oficiálně uvedena do ostrého provozu.

„Zakoupením našeho nového elektromobilu a vybudováním nabíjecí stanice jsme se připojili do projektu elektromobility a chceme dát i potřebný impuls k instalaci dalších nabíjecích stanic nejen v našich pobočkách, ale i ve městě, neboť si myslíme, že elektromobilita do našeho života a do moderní společnosti patří. Zároveň tím chceme umožnit všem našim zákazníků s hybridními a elektrickými automobily si při návštěvě naší firmy svůj vůz dobít“. „Jsme pravděpodobně prvním dovozcem aut v regionu, který má svoji vlastní nabíjecí stanici pro elektromobily i pro své zákazníky.

Ve stanici mohou nabíjet dvě auta současně. „Pro dobíjení našeho firemního vozu a elektromobilů zákazníků jsme vybudovali dvě nová parkovací místa. V této souvislosti byly osazeny informativní tabule a návod na obsluhu dobíjecí stanice.

Dobíjecí stanice byla na našem parkovišti nainstalována za pomoci firem ČEZ, a.s. a Juice Technology AG.

Používáme Wallbox JUICE CHARGER me. Nabíjejte až 22 kW, získejte šťávu, kterou potřebujete pro Vaše dlouhé jízdy elektromobilem.

Kam dál?

sekce Kontaktujte nás s kontakty na naši společnost

oficiální web juicebooster.cz s úplným popisem produktů

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...