Přeskočit na obsah

Výkup aut

Chcete prodat svůj vůz s minimem starostí? Přijeďte k nám do IMPORT DIRECT a my Vaše auto rádi vykoupíme za nejvyšší možnou cenu.

  • Peníze ihned hotově nebo formou protiúčtu
  • Vykupujeme všechny značky a modely (i vozy v leasingu či úvěru)
  • Přebereme za Vás veškeré právní a technické záruky

Nabízíme výkup Vašich starých vozidel za hotové, a to včetně kompletních služeb. Vykupujeme nejen osobní auta, ale i terénní vozy, nákladní vozy a SUV. Specializujeme se také na výkup dodávek a užitkových vozů.

Vaše vozidlo vykoupíme v jakémkoliv stavu a libovolného roku výroby – může být jak běžně ojeté, tak havarované nebo dokonce nepojízdné. Nikdy nebudeme vyžadovat záruku na technický stav vozidla, takže se vyhnete možné reklamaci.

Garantujeme Vám profesionální a rychlé jednání – celý proces je velmi jednoduchý, což znamená, že do 30 minut máte auto prodané s penězi přímo na ruku. Všechny potřebné formality vyřídíme za vás. Neuspěli jste u firem jako Auto Esa a AAA Auto? Spojte se s námi, u nás se zcela jistě domluvíme! Vaše osobní i terénní vozidlo vykoupíme za nejvyšší možnou cenu!

S námi Vám odpadají starosti s převozem auta – přijedeme si pro něj do 24 hodin po celé České republice. Ojetá vozidla vykupujeme nejen v Praze, ale také ve všech krajských městech jako je Brno, Hradec Králové, Jihlava, Pardubice, Zlín, Karlovy Vary, Plzeň, Liberec, Ostrava, Olomouc, Ústí nad Labem a České Budějovice.

Realizujeme výkup vozidel všech značek a typů, jako je např. Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Daewoo, Dodge, Daihatsu, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lada, Lancia, Land Rover, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Subaru, Suzuki, Škoda, Toyota, Volkswagen, Volvo a další.

Výkup ojetých vozidel za hotové proběhne rychle, jednoduše a bez starostí.  Všechny úkony spojené s odhlášením a převodem vozu zajistíme na vlastní náklady, Vy neplatíte žádné manipulační, ekologické, ani jiné poplatky.

JAKÉ DOKLADY POTŘEBUJETE?

K úspěšnému výkupu Vašeho vozu potřebujete následující doklady:

  • Velký technický průkaz
  • Malý technický průkaz (ORV) – není nutné
  • Občanský průkaz nebo cestovní pas
  • V případě, že vůz není registrován na Vaši osobu je nutná plná moc k prodeji a převodu s ověřeným podpisem (stačí z pošty). Od 1.1.2015 je nezbytné mít při prodeji vozu připravenou vyplněnou plnou moc s ověřeným podpisem držitele vozidla (podpis stačí ověřit na poště) nebo se držitel vozu musí osobně účastnit převodu vozidla na příslušném úřadě oddělení registru vozidel.

Po vykoupení vozu, si můžete ihned zrušit povinné ručení.

V plné moci prosím nevyplňujte kolonku ZPLNOMOCNĚNCE!

ODHAD CENY VOZU

Výkupní cena vozidla závisí na aktuální běžné ceně vozidla na trhu, prodejnosti daného modelu, kupní síle potencionálních zájemců, časové ztrátě hodnoty vozu, atd. Jelikož při výkupu vozu přijíždíme my k Vám, snažíme se předem odhadnout výkupní cenu. Zakládáme si na tom, že odhad se ve většině případů co nejvíce přiblíží částce, kterou dostanete vyplacenou na ruku. Nebudeme Vás zbytečně lákat na nereálnou výkupní cenu jako naše konkurence.

Pokud byste rádi prodali Váš vůz co nejdříve, zavolejte nebo pošlete SMS na tel. číslo 603 737 626, rádi Vám ve všem co nejrychleji vyjdeme vstříc!

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...