VIP Transport

Naše firma Vám umí s vaším novým autem pomoci dvěma způsoby. Za prvé si řeknete o konkrétní typ, my vám jej nabídneme, vy řeknete ano a my zařídíme zbytek. Můžete si ale také vybrat auto za hranicemi sami a s námi řešit jeho dovoz a přihlášení. K tomu slouží služba VIP Transport.


Naše firma Vám umí s vaším novým autem pomoci dvěma způsoby. Za prvé si řeknete o konkrétní typ, my vám jej nabídneme, vy řeknete ano a my zařídíme zbytek. Můžete si ale také vybrat auto za hranicemi sami a s námi řešit jeho dovoz a přihlášení. K tomu slouží služba VIP Transport.

Najít si auto na některém ze zahraničních automobilových serverů není žádná věda. Stačí znát adresu, občas trochu cizí jazyk a ovládat základní práci s počítačem. Vyberete značku, model, maximální množství najetých kilometrů, cenu atd. a surfujete a klikáte do té doby, než se na vás usměje vytoužený stroj. Pak zvednete telefon, hezky si deset minut pokecáte s německým prodejcem a za několik dní se proháníte ulicemi svého města v novém autě, na kterém jste ušetřili balík peněz a přitom dostali vůz neskutečných kvalit. Zní to báječně, že?

Jenže tak idylické to v 99% případů bohužel není. Rádi bychom řekli, že ano, ale to bychom vám museli věšet bulíky na nos a to my neděláme. Ono totiž ani na západ od našich hranic nejsou všichni poctiví a čestní nebo minimálně slušní a ochotní. I v Německu najdete dost šejdířů a vyčůránků, kterým jde pouze a jedině o zisk. Takže máte na výběr. Buďto své hledání úplně zabalíte, koupíte si auto v Česku (což bohužel většinou není žádná výhra), necháte celý proces od A do Z na nás, nebo zvolíte kompromis.

VIP Transport: váš výběr, naše…všechno ostatní

Ten kompromis spočívá v službě VIP Transport, kterou zavadíme po necelých třech letech fungování na speciální požadavek klientů. Zejména u levnějších vozů s velmi přísně nastaveným cenovým limitem nejsme totiž většinou schopni vyhovět požadavkům a do uvedené ceny se s daným modelem vejít. Jednou jsme se zkrátka rozhodli, že budeme držet laťku kvality velmi vysoko, tak nemůžeme povolit. To nejde. Zároveň vás ovšem nechceme poslat k šípku, a proto vám nabízíme právě tuto službu.

Služba VIP Transport v sobě zahrnuje hodně z toho, co dostanou klienti, jež nechají celý proces výběru, nákupu a dovozu auta na nás. Zásadní rozdíly najdete v úvodu a závěru procesu. Auto si totiž vyberete sami. Jednoduše budete v zahraničí hledat, klikat a surfovat, než najdete, co hledáte. Ideálně si najdete několik inzerátů, uložíte si jejich URL adresy a ty následně pošlete do Import Direct. 

My uděláme následující:

  • Telefonicky kontaktujeme prodejce a vyzpovídáme jej ohledně kvality prodávaného vozu. Budeme se ptát na všechny kolize, opravy, servisní prohlídky, aktuální stav auta a další. Položíme prodejci všechny nepříjemné otázky, které klademe našim partnerům při nakupování vozů na sklad nebo na objednávku.
  • Následně provedeme kontrolu výbavy a provedených servisních úkonů na voze pomocí elektronické databáze výrobce auta.
  • Co zjistíme, analyzujeme, učiníme z toho závěr a tento závěr s vámi probereme. Pokud auto bude stát za starou belu, budete se moci rozhodnout proces ukončit, tady si ale budeme muset mezi sebou vyúčtovat náklady na telefon a čas našich lidí. Rádi bychom to dělali zadarmo, ale to nám bohužel složenky za energie a nájem nezaplatí.
  • Pokud se vám naše zjištění budou líbit, spustíme proces dovozu auta. Narozdíl od nákupu na objednávku budete muset složit 100% kupní ceny vozu, protože amilo car není v tomto případě schopen použít na nákup vozu vlastní prostředky. Vy auto kupujete, vy zaplatíte. Samozřejmě dostanete doklad, že jsme od vás peníze přijali. To je samozřejmost.
  • Od této chvíle se nestaráte. My zajistíme platbu a auto dovezeme.
  • Jakmile bude auto u nás v autosalonu, provedeme jeho technickou kontrolu. Případné nedostatky s vámi budou konzultovány. Jejich odstranění ovšem půjde na váš vrub. Vámi vybrané auto, vaše rozhodnutí, vaše zodpovědnost.
  • Auto provedeme technickou a emisní kontrolou, připravíme čistopis technického průkazu tak, abyste vy mohli zaběhnout na úřad a během několika minut (podle front u přepážek) jezdit.
  • Vaše nové auto samozřejmě pořádně vycídíme a předáme tedy voňavé.

Cena služby VIP Transport se pohybuje od 20.000 Kč do 40.000 Kč v závislosti na ceně vozu a místu prodeje. Např. auto v ceně do 450.000 Kč vám dovezeme z většiny evropských zemí a připravíme za 20.000 Kč, u velmi drahých vozů nad 1,5 milionu Kč a ze vzdálených destinací si budeme účtovat od 40.000 Kč výše.

Čím začít

Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.

Napište nám

Nechte nám na sebe kontakt a sami se vám ozveme do čtyř hodin v pracovní dny a v následující pracovní den, pokud píšete po pracovní době nebo o víkendu.

Zodpovíme vaše otázky a řekneme vám, jak postupovat.

Chcete začít jednat hned?
Čekáme na +420 607 737 727
Těšíme se na vás od 9 do 18 hod, po – pá.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...