Přeskočit na obsah

Prohlídka vozidel pro pojišťovny – Cebia VINFOTO

Prohlídka vozidel pro pojišťovny

Jako autorizované pracoviště společnosti CEBIA nabízíme prověřování vozidel. Jedná se o právní prověření historie vozidel, kontrolu jejich identifikátorů (VIN), prověření původu vozidel ze zahraničí, prověření originality identifikátorů, prověření právních vad vozidla v databázích leasingových a úvěrových společností a v registru odcizených vozidel.

VINFOTO slouží ke zdokumentování aktuálního stavu vozidla v době uzavření pojistné smlouvy. Díky této fotografické dokumentaci se vyhnete případným sporům s pojišťovnou při budoucí likvidaci pojistné události. Vy i pojišťovna budete mít přesně a pravdivě zachycen původní stav vozidla pomocí sady digitálních fotografií.

Pro každé poškození na vozidle je pořízena detailní fotodokumentace s podrobným popisem:

 • exteriéru
 • interiéru
 • identifikačních znaků (typový štítek, ražba VIN)
 • značení skel
 • stop poškození vozidla

Místa provedení služby VINFOTO

V současné době Cebia nabízí službu VINFOTO u více než 900 Autorizovaných Pracovišť Cebia (dále jen APC) po celém území České republiky. Jejich počet je neustále rozšiřován. APC jsou nejčastěji autorizovaní prodejci jednotlivých automobilových značek a stanice technické kontroly. Cena a postup objednání jsou uvedeny zde. Výsledky každého VINFOTO jsou elektronickou cestou doručeny do centrály Cebia do 24 hodin od pořízení dokumentace v APC. Centrála Cebia tyto výsledky zpracuje a odesílá společnosti (pojišťovně), která službu objednala.

FOTODOKUMENTACE VOZIDEL – POSTUP PŘI OBJEDNÁNÍ

 • Po předchozím objednání na našich tel. číslech přijedete s Vaším vozidlem k nám na pobočku v Hoškovicích, vezmete sebou velký technický průkaz (případně jeho kopii) a klientský kupon, jež Vám vydal Váš pojišťovací poradce při sjednávání smlouvy. Zde nafotíme exteriér vozu, interiér, identifikační prvky (VIN vyražené, VIN na štítku, případné značení skel) a případné škody na vozidle.
 • telefonicky dohodněte termín přistavení vozidla – počítejte s tím, že pořízení a zpracování fotodokumentace vozidla trvá cca 35 minut; pokud je VINFOTO spojeno se značením skel počítejte 45 až 60 minut
 • pro provedení služby VINFOTO je nezbytné mít s sebou:
 1. Klientský kupon od Vaší pojišťovny
 2. Tzv. „velký technický průkaz vozidla“ nebo jeho kopii
 • Pracovník naší firmy vše zadá do online systému společnosti Cebia a vytiskne Vám osvědčení o provedení dokumentace VINFOTO. Do 24 hodin od pořízení dokumentace odešle elektronicky výsledky na centrálu Cebia, kde tyto výsledky zpracují a odešlou pojišťovně, která si tuto službu objednala.

Pokud potřebujete poradit, volejte 607 737 727 nebo nám napište na info@importdirect.cz.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...