Přeskočit na obsah

Převozní značky

Převozní čísla

Chcete si přivézt auto ze zahraničí po vlastní ose a potřebujete převozní značky? My pro Vás převozní značky zařídíme. Dokážeme vyřídit krátkodobé převozky za cenu od 150,-€.

Německé převozní značky

Námi vyřízení převozní značky vám umožní cestovat s automobilem po celé Evropské Unii i mimo ni. Převozní značky Vám vyřídíme po předchozí domluvě každý pracovní den od 7:30 do 12:30 přímo na KFZ – Zulassung v Německu.

KURZZEITKENNZEICHEN

Máte zájem o zakoupení Vašeho nového vozu v Německu a potřebujete krátkodobé převozní značky? Zařídíme pro Vás převozní značky se žlutým pruhem na všechny typy vozidel za cenu od 100,- € včetně pojištění.

ZOLLKENNZEICHEN

Máte zájem o dovoz Vašeho nového vozu z Německu a potřebujete celní převozní značky? Zařídíme pro Vás převozní značky s červeným pruhem na všechny typy vozidel za cenu od 150,- € včetně pojištění.

Zařídíme pro Vás převozní značky se žlutým i červeným pruhem, takzvané převozky. Cena pětidenních převozních čísel se žlutým pruhem je od 150,- EUR včetně povinného ručení (zelené karty). Tyto převozní čísla jsou určeny k vývozu vozidel po vlastní do zemí EU. Podmínkou vydání značek je platný TÜV.

KURZZEITKENNZEICHEN

Převozní značky se žlutým pruhem na všechny typy vozidel za cenu od 150,- EUR včetně povinného ručení (zelené karty). Tyto převozní značky, neboli převozky jsou hlavně důležité pro zkoušení vozidla před koupí, pro přepravu vozidla po Německu, nebo převoz vozidla do České republiky. Podmínkou vydání převozních značek je platný německý TÜV.

Žluté převozní značky Vám vyřídíme na počkání přímo v Německu při Vaší cestě pro automobil.

 • Objednávky přijaté do 10:00 hod. vyřídíme ještě týž den
 • K vystavení značek potřebujeme kopii velkého a malého TP, kopii protokolu TÜV a oboustranou kopii Vašeho OP
 • Převozní značky se žlutým pruhem jsou určeny pro vozidla, která byla v minulosti registrována v SRN
 • Platnost převozních značek a pojištění je 5 dnů od data vystavení
 • Převozní značky jsou jednorázové a jsou nepřenosné na jiné vozidlo
 • Převozní značky vyřizujeme na základě plné moci přímo na Vaše jméno
 • Převozní značky a zelená karta se po vypršení platnosti nemusí vracet

ZOLLKENNZEICHEN

Převozní značky s červeným pruhem, takzvané celní převozní čísla. Cena celních převozních čísel s červeným pruhem je od 250,- EUR včetně povinného ručení (zelené karty). Tyto převozní čísla jsou určeny k vývozu vozidel po vlastní ose mimo země EU. Podmínkou vydání značek je platný TÜV. Celní převozní značky Vám vyřídíme na počkání přímo v Německu. Berte prosím na vědomí, že při vydání celních převozních značek Zollkennzeichen Vám bude s účiností od 1.7.2010 německými úřady vypočítána silniční daň. Tato silniční daň se liší podle vozidla a délky platnosti převozních značek.

 • Objednávky přijaté do 10:00 hod. vyřídíme ještě týž den
 • K vystavený značek potřebujeme originál německého TP (I. a II. díl), plnou moc k zastupování a Váš OP
 • Převozní značky s červeným pruhem jsou určena pro vozidla, která byla v minulosti registrována v SRN
 • Platnost celních převozních značek je 15-365 dnů od data vystavení
 • Převozní značky jsou jednorázové a jsou nepřenosné na jiné vozidlo
 • Převozní značky vyřizujeme na základě plné moci přímo na Vaše jméno
 • Převozní značky a zelená karta se po vypršení platnosti nemusí vracet vracet

Převozní značky nesmí být použity na havarované, či jinak poškozené vozidlo a nesmí být umístěny na vozidlo, které není odhlášeno z provozu. Za stav vozidla a použití přepravních značek odpovídá vždy řidič. Řidič odpovídá také za veškeré dopravní přestupky spáchané s přidělenou přepravní značkou.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...