Přeskočit na obsah

Dovoz a prodej autodílů

Dovoz a prodej autodílů z EU, Švýcarska a USA

Zabýváme se přímým dovozem náhradních dílů pro prémiové vozy AUDI, BENTLEY, BMW, FERRARI, MASERATI, MERCEDES-BENZ, PORSCHE z Evropy, Švýcarska i USA. Máme velký sklad, kde můžete sehnat kde co. A pokud vámi požadovaný náhradní díl není skladem, vše objednáme.

Dovoz náhradních dílů ze zaoceánských zemí je velmi rychlý. Evropské díly jsou u nás na skladě obvykle do dvou pracovních dnů.

Dodáváme náhradní dily pro veškeré osobní automobily, které jste si pořídili v zahraničí a v klasických prodejnách ND potřebný díl neseženete. Dále nabízíme dovoz náhradních dílů pro veterány, veškerých off-road doplňků, pneumatik i autoskel. Obraťte se na nás i v případě, že potřebuujete ND pro americký lodní motor, karavan či limuzínu.

Díky našim dlouholetým kontaktům jsme schopni zajistit pro Vás dodávku „prakticky čehokoli co na americkém trhu existuje“. Zadejte nám Váš požadavek a vyzkoušejte naše dlouholeté zkušenosti. S vašim požadavkem nás můžete kontaktovat přes formulář. Pokud si doplněk či ND najdete sami, předejte nám link a o zbytek se postaráme. Naši prodejci Vám vypracují cenovou kalkulaci.

Pro vytvoření cenové nabídky nás můžete kdykoliv kontaktovat.


Čím začít

Stisknutím tlačítka Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů, které jsou nezbytné pro vypracování nabídky.

Napište nám

Nechte nám na sebe kontakt a sami se vám ozveme do čtyř hodin v pracovní dny a v následující pracovní den, pokud píšete po pracovní době nebo o víkendu.

Zodpovíme vaše otázky a řekneme vám, jak postupovat.

Chcete začít jednat hned?
Čekáme na +420 607 737 727
Těšíme se na vás od 9 do 18 hod, po – pá.

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...