Dezinfekce vozu ozónem

Pořiďte si své auto prostřednictvím naší společnosti a po dovozu Vám ZDARMA vůz vydezinfikujeme pomocí ozónu. Dezinfekce zabere 0,5-1 hod a je potřeba pak auto nechat dobře vyvětrat.

CHCETE SI BÝT JISTÍ, ŽE JE VAŠE AUTO BEZE STOPY PO KORONAVIRU COVID-19? OZONOVÉ ČIŠTĚNÍ NIČÍ 99,9 % VŠECH VIRŮ.

Slyšeli jste už o čištění ozonem? Jedná se o moderní a velmi efektivní způsob likvidace plísní, bakterií, hub a jiných nezvaných potvůrek, který využívá síly a účinnosti ozonu. Čistota je přece půl zdraví! Zajistěte hygienicky čisté prostředí nejen u sebe doma, ale i v kanceláři, výrobní hale, dílně, skladu a v automobilu. K prevenci alergií a různých onemocnění je ideální provádět ozonové čištění několikrát ročně. Ozon je ve vyšších koncentracích a při neodborné, neopatrné manipulaci zdraví škodlivý. S námi se bát ale rozhodně ničeho nemusíte – o celý proces se postarají zkušení profesionálové.

Neváhejte nás kontaktovat a dohodněte si svůj termín čištění vašich prostor za pomocí ozonu již dnes!

DEZINFEKCE VOZU OZÓNEM ZDARMA KE KAŽDÉ DOVEZENÉMU NEBO PŘEPRAVENÉMU VOZU

Váš automobil zbavíme:

  • nepříjemných zápachů včetně kouře
  • virů, bakterií a roztočů
  • alergenů
  • plísní a hub

To vše použitím moderního a šetrného přístupu čistění ozonem, které je určeno pro jednorázovou dezinfekci interiérů, topení a klimatizací osobních a užitkových vozidel, karavanů a jiných uzavřených prostor. Ozon mimo jiné účinkuje 3000x rychleji než chlór a neexistuje žádná bakterie či virus odolávající ozónu.

*Akce dezinfekce ozónem zdarma na všech našich pobočkách (Plzeň, Praha, Brno, Valašské Meziříčí).

Hlavní výhody dezinfekce ozónem:

  • 100% nejúčinnější dezinfekční látka na trhu, která je šetrná k životnímu prostředí
  • Okamžité a spolehlivé zničení bakterií, plísní, roztočů, virů včetně koronaviru a nepříjemných pachů
  • Ozón pronikne i do obtížně dostupných míst včetně potahů a sedadel, kde jiné dezinfekce nemají šanci se dostat

Dezinfekci vozu ozónem nabízíme i zvlášť jako doplňkovou službu za cenu 499 Kč vč. DPH. Je potřeba si ji dopředu objednat telefonicky nebo napsat do poznámky v online objednávce.

Ozón se nachází ve vzduchu, jedná se o molekulu tří atomů kyslíku O3 a lidově se mu říká aktivní kyslík. Ozón má silně antioxidační a dezinfekční účinky. Používá se k dezinfekci a dezodorizaci například domácností, kanceláří a dopravních prostředků, pravděpodobně největší využití ale nachází ve zdravotnictví. Po vyvětrání vyčištěného vozu ozón nezanechává žádné stopy, a v porovnání s chemickými prostředky (např. chlór) je ekologický a zdravotně nezávadný, ale přesto účinnější, než chemické čistící prostředky.  

Proč je důležité udržovat čistou ventilaci a klimatizaci?

  • Stejně jako ostatní části automobilu i klimatizace vyžaduje pravidelnou péči. Pravidelné kontroly klimatizace předpokládají nezbytné servisní vybavení a odborně proškolený personál. Nabízíme dezinfekci celého klimatizačního a ventilačního systému, odstranění zápachu klimatizace a vyčištění a doplnění náplně do klimatizace.
  • Pravidelné čištění klimatizace má zásadní vliv na její funkčnost a zdravotní nezávadnost. Na tzv. výparníku se totiž zachycuje vlhkost a drobné nečistoty, které jsou rájem pro různé bakterie, roztoče a mikroskopické houby. Důležité je také její pravidelné používání, což je v létě zajištěno, ale v zimním období je vhodné alespoň jednou za měsíc klimatizaci zapnout z důvodu její správné funkčnosti. V chladícím médiu je olej, který maže kompresor a také udržuje v dobrém stavu těsnění klimatizace.
  • Jako prevenci doporučujeme dezinfekci klimatizace provádět 2x za rok.

Jak dlouho čištění trvá?

Přibližně 30 minut pro osobní vozidla dle velikosti prostoru, karavany a dodávky trvá vyčistit kolem 1 hodiny + čas nutný pro odvětrání.

Služby na požádání

Výměna pylového filtru – pylový filtr se po určité době zanese prachem, listím apod., čímž se rapidně sníží účinnost ventilátoru topení a také klimatizace. Výměna pylového filtru se doporučuje provádět po ujetí 30 000 km nebo alespoň 1x ročně, v závislosti na prostředí, ve kterém se automobil pohybuje.

Write a call to action heading to engage your audience

Zahájit chat
Jak Vám můžeme pomoci?
Dobrý den, hledáte vhodný vůz a chcete poradit? Rádi zodpovíme Vaše dotazy...